Před plnou halou nemůžeme takto nastupovat, čertil se kapitán Radim Bičánek

16.11.2012 13:46

B r n o – 2 minuty, 2 střely, 2 inkasované branky. A po třinácti minutách dokonce 0:3. Přesně takto by podle brněnského kapitána Radima Bičánka neměl vypadat start do jakéhokoliv extraligového zápasu. I když včera Kometa zabojovala a z téměř ztraceného utkání získala alespoň bod, sedmatřicetiletý obránce byl po zápase s Litvínovem hodně naštvaný.

Co byste řekl k nepovedenému začátku?

Nesmí se nám stávat, a nebyl to první zápas, takové nástupy. Před domácím publikem a plnou halou nemůžeme nastoupit v takovém tempu. Dostali jsme tří góly, které jsme si zasloužili. Už zápasy předtím to v začátcích prostě nebylo ono. Pak jsme na ledě nechali všechno a naštěstí vyrovnali. Ale takhle by to opravdu nešlo.

Zápas s Vervou byl také hodně nervózní. Bylo uděleno dohromady 128 trestných minut. Kde byla roznětka?
Věděli jsme, jaký jsme měli začátek a něco jsme si k tomu v kabině řekli. Na našem zimáku nás nikdo nebude řezat, takže jsme se do toho obuli. Všichni nechali na ledě všechno a možná právě proto pak byly potyčky.

Nakonec jste mohli i vyhrát, ale dostali jsme branku v prodloužení.
Je pozitivum, že jsme stačili srovnat. Vyhrát jsme si dnes ani nezasloužili.